Wyniki II Etapu Konkursu Na Etat Urzędnika Sądowego
18.03.2014, 14:36
A.1100/6/14
Wyniki II etapu konkursu na etat urzędnika sądowego – stażysty w pełnym wymiarze czasu pracy w Sądzie Rejonowym w Zgierzu
Stawiło się 18 osób spośród zakwalifikowanych kandydatów. Nie stawiła się pani I. Pawłowska.
Punktacja za II etap konkursu:
1. Patrycja Sulmowska – 10 pkt.
2. Marta Żak – 10 pkt.
3. Anna Pierścieniewska 10 pkt.
4. Aneta Fortuniak 10 pkt.
5. Barbara Broda-Siem 9 pkt.
6. Agnieszka Florczak 9 pkt.
7. Małgorzata Sołtysińska 8 pkt.
8. Karolina Bylińska 8 pkt.
9. Aneta Jaros 8 pkt.
10.Marta Kuzańska 8 pkt.
11. Rafał Similski 7 pkt.
12. Łukasz Karolak 7 pkt.
13. Justyna Gajda 7 pkt.
14. Joanna Magosa, 3 pkt.
15. Magdalena Zamojska 3 pkt.
16. Aleksandra Marciniak 1 pkt.
17. Małgorzata Bujalska 1 pkt.
18 .Ewa Koplińska 1 pkt.
Komisja ustaliła, że do III etapu konkursu zakwalifikowało się 13 osób, które zdobyły największą liczbę punktów co najmniej 60% ogólnej punktacji:
1. Patrycja Sulmowska
2. Marta Żak
3. Anna Pierścieniewska
4. Aneta Fortuniak
5. Barbara Broda-Siem
6. Agnieszka Florczak
7. Małgorzata Sołtysińska
8. Karolina Bylińska
9. Aneta Jaros
10.Marta Kuzańska
11. Rafał Similski
12. Łukasz Karolak
13. Justyna Gajda
Zgodnie z treścią ogłoszenia III etap odbędzie się :
w dniu 24 marca 2014 r. w Sali nr. 2.32 ( sala konferencyjna I p. )
Rozmowa kwalifikacyjna będzie się odbywała w następującym porządku:
na godz. 11:00 prosimy o stawiennictwo następujące osoby:
Pani Justyna Gajda
Pan Łukasz Karolak
Pan Rafał Similski
Pani Marta Kuzańska
Pani Aneta Jaros
na godz. 12:00 prosimy o stawiennictwo następujące osoby:
Pani Karolina Bylińska
Pani Małgorzata Sołtysińska
Pani Agnieszka Florczak
Pani Barbara Broda-Siem
Pani Aneta Fortuniak
na godz. 13:00 prosimy o stawiennictwo następujące osoby:
Pani Anna Pierścieniewska
Pani Marta Żak
Pani Patrycja Sulmowska
Zredagowała Anna Komorowska kierownik Oddziału Administracyjnego SR w Zgierzu
Zgierz, dn. 18.03.2014 r.
Wyniki II etapu konkursu na etat urzędnika sądowego – stażysty w pełnym wymiarze czasu pracy w Sądzie Rejonowym w Zgierzu
Stawiło się 18 osób spośród zakwalifikowanych kandydatów. Nie stawiła się pani I. Pawłowska.
Punktacja za II etap konkursu:
1. Patrycja Sulmowska – 10 pkt.
2. Marta Żak – 10 pkt.
3. Anna Pierścieniewska 10 pkt.
4. Aneta Fortuniak 10 pkt.
5. Barbara Broda-Siem 9 pkt.
6. Agnieszka Florczak 9 pkt.
7. Małgorzata Sołtysińska 8 pkt.
8. Karolina Bylińska 8 pkt.
9. Aneta Jaros 8 pkt.
10.Marta Kuzańska 8 pkt.
11. Rafał Similski 7 pkt.
12. Łukasz Karolak 7 pkt.
13. Justyna Gajda 7 pkt.
14. Joanna Magosa, 3 pkt.
15. Magdalena Zamojska 3 pkt.
16. Aleksandra Marciniak 1 pkt.
17. Małgorzata Bujalska 1 pkt.
18 .Ewa Koplińska 1 pkt.
Komisja ustaliła, że do III etapu konkursu zakwalifikowało się 13 osób, które zdobyły największą liczbę punktów co najmniej 60% ogólnej punktacji:
1. Patrycja Sulmowska
2. Marta Żak
3. Anna Pierścieniewska
4. Aneta Fortuniak
5. Barbara Broda-Siem
6. Agnieszka Florczak
7. Małgorzata Sołtysińska
8. Karolina Bylińska
9. Aneta Jaros
10.Marta Kuzańska
11. Rafał Similski
12. Łukasz Karolak
13. Justyna Gajda
Zgodnie z treścią ogłoszenia III etap odbędzie się :
w dniu 24 marca 2014 r. w Sali nr. 2.32 ( sala konferencyjna I p. )
Rozmowa kwalifikacyjna będzie się odbywała w następującym porządku:
na godz. 11:00 prosimy o stawiennictwo następujące osoby:
Pani Justyna Gajda
Pan Łukasz Karolak
Pan Rafał Similski
Pani Marta Kuzańska
Pani Aneta Jaros
na godz. 12:00 prosimy o stawiennictwo następujące osoby:
Pani Karolina Bylińska
Pani Małgorzata Sołtysińska
Pani Agnieszka Florczak
Pani Barbara Broda-Siem
Pani Aneta Fortuniak
na godz. 13:00 prosimy o stawiennictwo następujące osoby:
Pani Anna Pierścieniewska
Pani Marta Żak
Pani Patrycja Sulmowska
Zredagowała Anna Komorowska kierownik Oddziału Administracyjnego SR w Zgierzu
Zgierz, dn. 18.03.2014 r.
Wiadomość oglądana razy: 8 229 |
Opublikował: Łukasz Kacprzak Publikacja dnia: 18.03.2014, 14:36 |