Zespoły kuratorskie
Wersja archiwalna zmieniona dnia 31.03.2010
I Zespół Kuratorskiej Służby Sądowej
do wykonywania orzeczeń w sprawach karnych
do wykonywania orzeczeń w sprawach karnych
siedziba:
95-100 Zgierz
ul. Sokołowska 6
tel. 42 716 53 39
95-100 Zgierz
ul. Sokołowska 6
tel. 42 716 53 39
Kierownik zespołu: Anna Leśniczak
Dyżury I Zespołu Kuratorskiej Służby Sądowej:
Wojciech Chmielecki
środa, piątek godz. 7:30 – 14:00, pok. nr 2
Jolanta Gałkiewicz
poniedziałek, czwartek godz. 7:30 – 14:00, pok. nr 2
Danuta Grochocka
poniedziałek, czwartek godz. 8:30 – 15:00, pok. nr 1
Alina Kłos
wtorek, czwartek godz. 7:30 – 14:00, pok. nr 2
Jan Kowalski
wtorek, czwartek godz. 7:30 – 14:00, pok. nr 2
Danuta Krupińska
środa, piątek godz. 7:30 – 14:00, pok. nr 1
Anna Leśniczak
wtorek, czwartek, piątek godz. 9:00 – 15:30, pok. nr 1
Anna Matczak
środa, piątek godz. 8:00 – 14:30, pok. nr 2
Marzena Michalska – Kula
środa, piątek godz. 9:00 – 15:30, pok. nr 3
Joanna Piekut
wtorek, czwartek godz. 9:00 – 15:30, pok. nr 2
Grażyna Stępień
wtorek, czwartek godz. 8:00 – 14:30, pok. nr 3
Aneta Szabłowska
wtorek, środa godz. 8:00 – 14:30, pok. nr 1
Mirosław Trojak
poniedziałek, piątek godz. 8:30 – 15:00, pok. nr 2
Piotr Wasiak
poniedziałek, wtorek godz. 7:30 – 14:00, pok. nr 2
Jadwiga Zapolska – Broda
środa, piątek godz. 7:30 – 14:00, pok. nr 3
w poniedziałki do 18:00 (zamiennie)
II Zespół Kuratorskiej Służby Sądowej
do wykonywania orzeczeń w sprawach rodzinnych i nieletnich
do wykonywania orzeczeń w sprawach rodzinnych i nieletnich
siedziba:
95-100 Zgierz
ul. Długa 43a
tel. 42 715 06 10
95-100 Zgierz
ul. Długa 43a
tel. 42 715 06 10
Kierownik zespołu: Alicja Hajdys
Dyżury II Zespołu Kuratorskiej Służby Sądowej:
Faustyna Hofman
poniedziałek, czwartek godz. 8:00 – 14:30, pok. nr 201
Tomasz Kryszkiewicz
poniedziałek, środa godz. 8:00 – 14:30, pok. nr 101
Małgorzata Kozerska
poniedziałek, środa godz. 9:00 – 15:30, pok. nr 101
Katarzyna Sip
poniedziałek godz. 9:00 – 15:30, środa godz. 8:00 – 14:30, pok. nr 201
Sławomira Mrowińska
poniedziałek, czwartek godz. 9:00 – 15:30, pok. nr 201
Aneta Zuchowa
wtorek, czwartek godz. 8:00 – 14:30, pok. nr 101
Grażyna Korolewska
wtorek godz. 8:00 – 14:30, czwartek godz. 9:00 – 15:30, pok. nr 101
Alicja Hajdys
wtorek, czwartek godz. 9:00 – 15:30, pok. nr 201
Robert Czerwiński
wtorek, piątek godz. 9:00 – 15:30, pok. nr 101
Bogumiła Barska-Pakulska
wtorek godz. 9:00 – 15:30, piątek godz. 8:00 – 14:30, pok. nr 101
Józefa Tomczyk
środa godz. 9:00 – 15:30, piątek godz. 8:00 – 14:30, pok. nr 201
Podpisał: Łukasz Kacprzak Dokument z dnia: 10.02.2009 Dokument oglądany razy: 1 819 |
Opublikował: Łukasz Kacprzak Publikacja dnia: 31.03.2010 |